Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A jeśli napisałam że Kleant jest bratem Orgona to duży błąd??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co, nie podniecajcie się tak już bo mi się śmiać z Was wszystkich chce, ta matura to jedna wielka ściema! Poziom podstawowy jest do zdania z palcem w d.. a Wy robicie krzyk, jakby świat się walił! Poczekajcie na wyniki, a dopiero potem srajcie w galoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może mi ktoś powiedzieć na czym polega ocenianie stylu, zapisu i walorów w tej pracy maturalnej? bo nie wiem ile już sobie odejmować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jesli chodzi o zapis to ortografia i interpunkcja, a reszta to nie wiem;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak? myslalam ze ortografia i interpunkcja to język sorry to w takim razie co za jezyk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie do zadania 13 z tym obiektywizmem i subiektywizmem. tam jest napisane ''jakie formy wypowiedzi..'' a w tych odpowiedziach tutaj przykładowych dali np :bezosobowa forma wypowiedzi (np. "spodziewać się można", "poszukuje się") - tu wypowiedź w pierwszej osobie liczby mnogiej (np. "możemy mieć pewność", "zdemaskujmy"). bla bla Ja myślałam, że formy wypowiedzi to np opis, rozprawka, notatka? Zgłupiałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezyk to chyba poprawność stylistyczna, bogactwo i takie cajerki, ale nie chce wprowadzic w blad. A walory to informacje ktore nie byly wymagane a swiadcza o jakiejs szerszej wiedzy, to cos czym mozesz zablysnac i dostac dodatkowy punkt za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pisałam temat numer 1. I też napisałam charakterystykę Świętoszka. Bo na rozum biorąc temat, własnie tak mielismy zrobić, heh. Powodzenia jutro!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie na tym polega bezsens zadania 13.nie wiadomo dokladnie o co tam chodzi. uwazam ze w ogole pytania byly zle sformuowane w niektorych przypadkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie Pytania byly zle sformulowane Trzeba bylo sie domyslac o co tak naprawde chodzi Zwlaszcza w tym 13 Nie wiadomo czy to trzeba podawac przyklady z tekstu czy jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli w zadaniu 2 podalem po jedym przykładzie Śmietnik-Chłam Sezam kultury-Treści wartościowe otrzymam za 2pkt , 1pkt czy może wcale???? Proszę o opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura była łatwa? Po obejrzeniu odpowiedzi stwierdzam, że pytania były dziwacznie sformułowane... Świetnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy w ogole będzie umieszczony klucz na oke? i kiedy będą pokazane matury z polskiego rozszerzonego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, mam pytanie w zadaniu 5 trzeba bylo zacytować "Mimo, że większość zasobów sieci jest angielskojęzyczna to Internet nie jest narzędziem wynarodowienia. Wręcz przeciwnie - dla wielu mniej ekspansywnych, a ciekawych kultur Internet stał się szansą na globalną prezentację. Kto umie szukać, znajdzie perełki." Ja napisalem tylko konczowke "Kto umie szukać, znajdzie perełki" myslicie ze jest to do zaliczenia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do MAJKELA Będziesz miał 2 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie wypracowania nt."Świętoszka"-otóż napisałem na podstawie zarówno fragmentów jak i lektury wypracowanie,zawarłem wszystko tak jak we fragmentach poruszyłem również kwestieprzyłapania na fałszu świętoszka-wszystko było by git,tyle tylko że ja oparłem sie nie tylko o fragmenty ale również o znajomość całej lektury-mam pytanie uznają mi to,odejmą punkty,unieważnią-proszę o wasze opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno Ci uznaja, masz szanse na 4pkt dodatkowe (walory) wiec bardzo dobrze ze sie odniosles choc o to nie pytano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC cI NIE ODEJMA, MOGA JEDYNIE DODAC. TO JEST PLUS ZE ODWOLUJESZ SIE DO ZNAJOMOSCI UTWORU I CZASAMI NAWET NIE DA SIE INACZEJ CZEGOS UJAC. JESLI NAPISALES O CZYMS I "ZABLYSNIESZ" CZYMS CZEGO NIE BYLO WE FRAGMECIE TO MOZESZ DOSTAC WALORA CZYLI DODATKOWY PUNKT ALE NA PEWNO NIC CI NIE ODEJMA ANI NIE UNIWAZNIA MOZESZ BYC PEWIEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z polaka była łatwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie wypracowania nt."Świętoszka"-otóż napisałem na podstawie zarówno fragmentów jak i lektury wypracowanie,zawarłem wszystko tak jak we fragmentach poruszyłem również kwestieprzyłapania na fałszu świętoszka-wszystko było by git,tyle tylko że ja oparłem sie nie tylko o fragmenty ale również o znajomość całej lektury-mam pytanie uznają mi to,odejmą punkty,unieważnią-proszę o wasze opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...